Kışlık Elbise için Taraklı Pamuklu Tığ Dantel Trim / Pamuklu Dantel Kenar

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong
Marka adı: cheerslfie
Sertifika: OEKO-TEX STANDARD 100
Model numarası: QH10033
Min sipariş miktarı: 3000 metre
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 2 - 3 hafta
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: Çiş başına 10000 metre
Renk: Gereği olarak Malzeme: 100% pamuk
Kullanım için: Oyuncak, Konfeksiyon, Etek FİYAT:: Rekabetçi
Fabrika:: Shantou Üreticisi Örnek:: 1 yard ücretsiz
Vurgulamak:

cotton lace edging

,

cotton lace ribbon

Kış için Beyaz pamuklu Özellik Taraklı Suda Çözünür Trim Konfeksiyon Dantel

Dantel Çeşitleri:

Nasıl yapıldığına göre sınıflandırılmış birçok çeşit dantel vardır. Bunlar şunları içerir:

Venetian Gros Point gibi iğneler, bir iğne ve iplik kullanılarak yapılır. Bu, dantel yapım sanatlarının en esnekidir. Bazı tipler en iyi bobin ipliklerinden daha hızlı yapılabilirken, diğerleri çok zaman alıcıdır. Bazı uzmanlar iğne dantellerini dantel yapımının yüksekliği olarak görür. En iyi antika iğne bağları, bugün üretilmeyen çok ince bir iplikten yapılmıştır.

Kesim veya beyaz işçilik , dokunmuş bir arka plandan dişleri çıkararak ve kalan iplikler nakışla sarılmış veya doldurularak yapılan danteldir.

Bobbin dantel , adından da anlaşılacağı gibi, bobin ve bir yastık ile yapılır. Ahşap, kemik veya plastikten dönen bobinler, birlikte dokunan ve yastık üzerindeki desene sıkışmış iğneler ile yerinde tutulan iplikleri tutar. Yastık saman, tercihen yulaf samanı veya talaş, yalıtım straforu veya efofoam gibi diğer malzemeleri içerir. Kemik-dantel olarak da bilinir. Chantilly dantel, bir tür bobin dantel.

Bant dantel , işlendiği haliyle dantelleri bant haline getirir, ya da bir tasarımda şekillendirilmiş bir makine ya da el yapımı tekstil şeridi kullanır, sonra iğneli ya da masuralı dantelle birleştirilir ve süslenir.

Nakış Dantel Trim Özellikleri:

Ürün kalemi QH19933
Malzeme 100% pamuk
Renk herhangi bir renk
Marka adı Cheerslife
Adedi 3000Y
Teslimat süresi 1-2 hafta
Ödeme koşulu T / T; L / C ...... vb

Nakış Dantel Trim Tarihi:

Dantellerin kökeni tarihçiler tarafından tartışılmaktadır. Bir İtalyan iddiası Milanese Sforza ailesi tarafından 1493'tür. Bir Flaman iddiası, Hans Memling tarafından 1485 tarihli bir resimdeki ibadet eden bir rahibin albeminde dantel. Fakat dantel diğer tekniklerden evrimleştiğinden, bunun herhangi bir yerde ortaya çıktığını söylemek imkansızdır. 16. yüzyılın sonlarında dantellerin hızlı gelişimini işaretlemiş, hem dantel hem de bobin dantel hem moda hem de ev dekorunda baskın hale gelmiştir. Yaka ve manşetlerin güzelliğini arttırmak için iğne dantel halkalar ve pikolarla işlenmiştir.

Servisimiz:

Müşterilerin çıkarlarına öncelik vermeyi amaçlayan şirket, fikirlerin hizmet merkezi olarak "müşteri ilk" olacaktır. Tüm personel, coşku dolu ve yüksek hizmet standartlarına sahip. Tüketicilerin en sevdiği marka olan dantel için girişimcilik yarışması. Kalite ve maliyet kontrolünü izlemek için profesyonel bir yönetim ekibimiz var, sıfır birim kontrol modeline göre parçalara göre her birim parçasını kontrol edecek ve tüm hammaddeler üretime alınmadan önce denetlenecek, ürünlerimizin olduğundan emin olmak için standart. iyi zamanında teslim edilecek ve sıcak ve güler yüzlü hizmet ve satış sonrası hizmet sağlayacaktır. (nakliye bilgilerini mümkün olduğunca çabuk güncelleyin, ürünlerin zamanında teslim edilmesini ve belgelerin doğru ve hızlı bir şekilde gönderilmesini sağlayın)

Beyaz pamuk Özellik Taraklı Suda Çözünür Trim Konfeksiyon Dantel Kış Çok Güzeldir

Beyaz pamuk Özellik Taraklı Suda Çözünür Trim Konfeksiyon Dantel Kış için iyi bir kalitedir

İletişim bilgileri
Alicia

Naber : +8613632120567