Elbiseler Kelebek Kuş Desen için Işlemeli Çok Renkli Dantel Kumaş Örgü Kumaş

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong
Marka adı: Cheerslife
Sertifika: OEKO-TEX STANDARD 100
Model numarası: QA10946
Min sipariş miktarı: 200 metre
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 200 metre / rulo, bireysel torba paketleme
Teslim süresi: 1-2 hafta
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 500000 Yard
Şimdi başvurun


Nakış Elbise Tasarımları Kelebek Kuş Desenli Çok Renkli Dantel Kumaş


Nakış Sonrası - İşleme

1. Kesme: jumper (kesme hattı) üzerinde kesme makinesi dantel temiz kesim.
2. Make up nakış: nakış işçileri dikiş makinesi veya özel nakış machineEmbroidery işlem nakış makinesi doldurun, deplasman işlemeli iyi nakış gibi kaliteli sorunları.
3. Laminasyon: sıcak eriyik erime, böylece kumaş üzerine dantel nakış bırakarak, yüksek sıcaklık basınçlı film işleme geçmek için makine altında bir astar nakış iyi ürünler olarak sıcak eriyik dokunma. Özel bir laminasyon işlemine sahip seri baskı filmi, az miktarda numune mevcut demir işleme.
4. Stereotipler: Polyester iplik üretimi dantel ve polyester örgü dantel, yüksek sıcaklık klişeleri, belli bir yüksek sıcaklıkta denatürasyonda (sert) dantel veya örgü olmalı ve klişelerin amacına ulaşmalıdır. Dantel klişeler sabit, küçük kümeye ayrılır.
5. Tarafı açın. Bazen demir ütüleme açmak için de kullanılabilir (ana çiçek).
6. Suda çözünebilir: dantellerin astarı olarak suda eriyen bir bez, suda çözünebilir bir muamele olmalıdır. Suda eriyen bir kumaş prensibi su sıcaklığı 80 ° C'yi aştığında suda çözülür.
7. Boyama: oda sıcaklığı boyama ve yüksek sıcaklık boyama. Temel olarak çizgi ve kumaşın renk özelliklerinin olması.
8. Boyutlandırma: ayrıca sertleştirilmiş olarak da bilinir. Ağırlıklı olarak polyester dantel veya dantel mamuller sert saplı.
9. Kurutma: dantel kurutma.
10. Sıcak sondaj: bitmiş ürüne dantel ekleyin. Sıcak sondaj manuel ve ekipman sıcak delme ayrılabilir.
11. El Kitabı: bitmiş kitap setinde yapay dantel, boncuk, boncuk, akrilik çeşitli şekillerde.
12. Ambalaj: dantel ambalajın isteğine göre.


Çok Renkli Dantel Kumaş Avantajı:

Çeşitli renkli nakış baskılarında yaygın olarak kullanılan nakış tekniği, tekdüze, zengin bir akupunktur ile işlenmiş yüzey, giysi içinde ince, parlak renkler ve daha fazla uygulama dikişi. Çok renkli işlemeli dantel kumaşın renginin değişmesi, aynı zamanda, çeşitli renkli nakış ipliği üst üste bindirme, yan yana yerleştirme, Huahua'nın etkileyici renk efektleri ile bir dizi nakış çizgisi ile de zengin. Özellikle, modelin rengindeki en ince değişiklikleri, yakınsama renk derinliğini, geleneksel Çin resim işleme ile gösteren trokar dikişi.

Zarif ve gizemli sanatsal bir deneyim veren ışık ve şeffaf doku, kişisel giyim, yumuşak bir his ve doku, iyi esneklik, ışık ve basınç ile, daha tatlı ve seksi, dantel kumaş kalın ve dolgun, kadın giyim yaygın olarak kullanılır boyutsal kararlılık, giymek için rahat, renk stili de çok farklı, farklı görsel ve duyusal zevk verebilir.


Neden Cheerslife Dantel Üretici seç:

Cheerslife "yüksek kaliteli dantel ürünleri, makul fiyatlar ve iyi hizmet" ilkesine ve amacına, müşterilerimize ciddi bir bağlılık ilkesine bağlı kalmaktadır:

İlk olarak, Cheerslife Group Ltd. fabrika tarafından imal edilen ürünlerin ilgili ulusal standartlara göre titizlikle yapıldığını ve niteliksiz ürünlerin fabrikayı asla terk etmeyeceğini garanti eder.

İkincisi, şirketin ürün kalite garanti süresi üç aydır. Garanti süresi içinde, kullanıcının ürün kalitesine herhangi bir itirazı vardır, şirket 24 saat içinde yorum yaptı ve kusurlu ürün geri ödeme, ücretsiz değiştirme veya satın alma fiyatına göre iade sorumludur; garanti süresi, kullanıcının ürün kalitesine herhangi bir itiraz, şirket 48 saat içinde yorum yaptı ve ödenen kusurlu ürünlerin değiştirilmesi için sorumludur.


Çok Renkli Dantel Kumaş Çalışma Prensibi:

En modern nakış makineleri bilgisayar kontrollüdür ve nakış için özel olarak tasarlanmıştır. Endüstriyel ve ticari nakış makineleri ve kombinasyon dikiş-nakış makineleri, dikiş iğnesinin altına çerçevelenmiş kumaş alanını tutan bir çemberleme veya çerçeveleme sistemine sahiptir ve önceden programlanmış bir dijital nakış modelinden bir tasarım oluşturmak için otomatik olarak hareket ettirir.

Çok iğneli bir makine, birden fazla dikiş kafasından oluşabilir. Böyle bir makine, her biri 15 veya daha fazla iğne içeren 20 veya daha fazla kafaya sahip olabilir. Her bir kafa aynı tasarımı aynı anda ayrı bir giysi üzerine dikilebilmektedir. Çok iğneli endüstriyel makineler genellikle tasarımı çalıştırmadan önce dişlidir ve yeniden diş açma gerektirmez. Bu makineler, kullanıcının işlemeye başlamadan önce doğru renk değişim dizisini girmesini gerektirir. Bazıları renkleri otomatik olarak düzenleyebilir ve değiştirebilir. Bir kafa genellikle saten dikiş nakış, zincir dikiş nakış, payetler, aplike ve kesik gibi birçok özel kumaş efektleri üretme yeteneğine sahiptir.


Çok Renkli Dantel Kumaş Özellikleri:

Ürün kalemi QA10946
Malzeme naylon örgü üzerine polyester
Renk herhangi bir renk
Marka adı Cheerslife
Adedi 200Y
Teslimat süresi 1-2 hafta
Ödeme koşulu T / T; L / C ...... vb


Çok Renkli Dantel Kumaş Uygulaması:

Çok renkli dantel kumaş en temel renk şeridi, genellikle pantone renk kartı üzerine seçilen renktir. DIY renk ve tasarım yapabilirsiniz, size en iyi öneriler sunmak için profesyonel tasarımcılar var. Çok renkli dantel kumaş kullanımı çok geniş, neredeyse tüm tekstil endüstrisini kapsayan, tüm tekstil güzel dantel unsurları bazılarına eklenebilir, dantel kumaş çok ince olsa bile, çok katmanlı tasarım ağır hissetmeyecek Ve ince şık bir duygu verir ve dantel kumaş tasarımı sadece tatlı bir anlam yaratamaz, aynı zamanda çok seksi, benzersiz ve çeşitli olabilir, kadın giyiminde yaygın olarak kullanılır, kişisel giyim daha tatlı ve seksi perde olarak da kullanılabilir, oturma odası, yatak odası vb. üzerine monte edilebilir. Parlaklık eklemek için ayrıca yatak örtüleri olarak da kullanılabilir.kelebek elbise ile çok renkli dantel kumaş nakış elbise tasarımları tüm dünyada 30'dan fazla ülkede popüler

nakış elbise tasarımları kelebek kuş desenli çok renkli dantel kumaşlar seçilmiş doğal, kirlilik içermeyen, yüksek kaliteli malzemeler

İletişim bilgileri
Shine Lin

Naber : +8613632120567