Payetler ile 125cm Genişlik Suda Çözünür Çiçek Nakış Kumaş

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Cheerslife
Sertifika: China Test Report, SGS
Model numarası: QA13724
Min sipariş miktarı: 10yards
Fiyat: USD$3.77-USD3.86/yard
Ambalaj bilgileri: PP torba + karton
Teslim süresi: 3-5days
Yetenek temini: 500yds / gün
Malzeme: 100 polyester Genişlik: 125cm
renk: Renkli Ürün adı: Payetli nakışlı dantel
Vurgulamak:

kimyasal dantel kumaş

,

suda çözünür dantel kumaş

% 100 polyester süt ipliği ile Beyaz Gipür Dantel Suda Çözünür çiçek nakış kumaş

 

Ürün adı
Nakış Kumaş
Genişlik
125cm
Malzeme
100 polyester
Renk
Resim olarak veya özelleştirilmiş
Marka adı
Cheerslife
Adedi
10yds
Örneklem
Biz düzenli müşteri için ücretsiz numune sağlayabilir
Ödeme koşulu
T/T; T / T; L/C……etc L / C ...... vb

 


 

Ürün Detayları

Payetler ile 125cm Genişlik Suda Çözünür Çiçek Nakış Kumaş 0Payetler ile 125cm Genişlik Suda Çözünür Çiçek Nakış Kumaş 1Payetler ile 125cm Genişlik Suda Çözünür Çiçek Nakış Kumaş 2Payetler ile 125cm Genişlik Suda Çözünür Çiçek Nakış Kumaş 3Payetler ile 125cm Genişlik Suda Çözünür Çiçek Nakış Kumaş 4Payetler ile 125cm Genişlik Suda Çözünür Çiçek Nakış Kumaş 5

 

şirket Profili

 

Cheerslife Group, concentrate on lace field over 15 years, established with own design, production and sales. Kendi tasarım, üretim ve satış ile kurulan Cheerslife Group, 15 yılı aşkın bir süredir dantel alanında yoğunlaşmıştır. Cheerslife spare no efforts in development and Cheerslife, geliştirme ve ekipman, ve Japonya ve İsviçre'den yüksek son tesisi tanıtmak, yüksek son dantel alanının lider markası olmayı hedefliyoruz, misyon “Tüm çabalar hayatları daha çekici hale getirmek.

 

Cheerslife her zaman müşteri önceliğinin olduğu kavrama saygı duyar, kalite İlk olarak, sürekli hizmet sistemini geliştirmek ve için çok daha sıkı bir sistem kurmak kalite kontrol. birnd bu ünlü gelen iyi bir üne sahip moda Walt mart, H&M, Forever 21 gibi bir marka.

Teşekkürler ve Hoşgeldiniz için soruşturma.

Payetler ile 125cm Genişlik Suda Çözünür Çiçek Nakış Kumaş 6

 

Q1: avantajı nedir?
A1: With 15 years' experience in textile field, with advance equipment ,strict quality control, outstanding production and management team . A1: tekstil alanında 15 yıllık tecrübesi Ile, peşin ekipmanları ile, sıkı kalite kontrol, üstün üretim ve yönetim ekibi. We have quality assurance, after-sale service. Biz kalite güvencesi var, satış sonrası hizmet.
To purpose for customers'satisfaction. Müşterilerin memnuniyetini sağlamak. Any sizes, materials, color, design is available, Herhangi bir boyut, malzeme, renk, tasarım mevcuttur,


Q2: teslim süresi ne kadardır?
A2: bizim dükkandan mal sipariş zaman, biz normalde adresinize teslim etmek 1-2 hafta sürer. Zaman aralığı olacak
Satıcı'nın gönderim yöntemlerinden hangisini seçtiğinize bağlıdır.

Q3: Do you provide samples? Q3: örnekleri sağlamak? Is it free or pay freight ? Ücretsiz mi yoksa navlun mu?
A3: Evet, biz bizim kalitesini test etmek size örnekleri sağlayacaktır.
If you can accept our samples. Eğer bizim örnekleri kabul edebilir. This is a free sample, but you have to pay the shipping fee. Bu ücretsiz bir örnek, ama nakliye ücreti ödemek zorunda.
However, we recommend that you buy some small yards first, as you will use it after checking. Ancak, kontrol ettikten sonra kullanacağınız için önce birkaç küçük metre almanızı öneririz. At the same time, we will also send you some small samples and send them to you along with your goods. Aynı zamanda, size bazı küçük örnekler göndereceğiz ve bunları mallarınızla birlikte size göndereceğiz.

Q4: ödeme nedir?
A4: Size iş yapmanın üç yolu sunacağız, sipariş verdiğinizde mevduat için% 30 T / T sunabilir, sevkıyattan önce% 70 T / T sunabilirsiniz. L / C 60 gün


Q5: pazar nedir?
A5: firmamız Amerika Birleşik Devletleri hizmet vermektedir, japonya, rusya, fransa, güneydoğu Asya vb.


Q6: Ürün bir sorun var, satış sonrası için nasıl başvurulur?
A6: We will check whether the goods are up to standard before shipment, if there is a product that does not meet our company's standards, we will not deliver to our customers, if you really find the problem,Please take a photo and send it to us. A6: Malların sevkıyattan önce standarda kadar olup olmadığını kontrol edeceğiz, şirketimizin standartlarını karşılamayan bir ürün varsa, sorunu gerçekten bulursanız müşterilerimize teslim etmeyeceğiz, Lütfen bir fotoğraf çekin ve gönderin bize. we will check the system.If it is found to be our responsibility after checking, we will compensate you for the loss and the postage will be on our own. Sistemi kontrol edeceğiz.Kontrol ettikten sonra sorumluluğumuz olduğu tespit edilirse, kaybınızı telafi edeceğiz ve posta ücreti kendi başına olacak.
 

İletişim bilgileri
Micheal Shi

Telefon numarası : +8613632129767

Naber : +8613632120567