Koruyucu 3 Kat Tek Kullanımlık Maske Elastik Kulak Askısı Kordon Dokuma Kumaş + Erimiş Üflemeli

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Cheerslife
Sertifika: China Test Report
Model numarası: QD
Min sipariş miktarı: 1000pcs
Fiyat: 0.18$/pc-0.22$/pc
Ambalaj bilgileri: Kutu + karton
Teslim süresi: 5-8days
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: Günde 1000kg
Malzeme: Dokuma kumaş + eriyik üflenir kullanım: maske kulak askısı için
renk: Mavi
Vurgulamak:

beyaz elastik kordon

,

yuvarlak elastik kordon

Fabrika vedio gösterisi

 

Biz de maske için burun çubuğu üretmek ve 3ply sivil tek kullanımlık maske, bize soruşturma hoş geldiniz.

 

 

 

Kumaş fabrikası tarafından üretilen satılık maske koruyucu 3ply dispoable maske

 

Ürün Detayları

 

Koruyucu 3 Kat Tek Kullanımlık Maske Elastik Kulak Askısı Kordon Dokuma Kumaş + Erimiş Üflemeli 0Koruyucu 3 Kat Tek Kullanımlık Maske Elastik Kulak Askısı Kordon Dokuma Kumaş + Erimiş Üflemeli 1Koruyucu 3 Kat Tek Kullanımlık Maske Elastik Kulak Askısı Kordon Dokuma Kumaş + Erimiş Üflemeli 2Koruyucu 3 Kat Tek Kullanımlık Maske Elastik Kulak Askısı Kordon Dokuma Kumaş + Erimiş Üflemeli 3

 

Maske için burun çubuğu

 

Koruyucu 3 Kat Tek Kullanımlık Maske Elastik Kulak Askısı Kordon Dokuma Kumaş + Erimiş Üflemeli 4

Koruyucu 3 Kat Tek Kullanımlık Maske Elastik Kulak Askısı Kordon Dokuma Kumaş + Erimiş Üflemeli 5
 

şirket Profili

 

Cheerslife Group, concentrate on lace field over 15 years, established with own design, production and sales. Kendi tasarım, üretim ve satış ile kurulan Cheerslife Group, 15 yılı aşkın bir süredir dantel alanında yoğunlaşmıştır. Cheerslife spare no efforts in development and Cheerslife, geliştirme ve ekipman, ve Japonya ve İsviçre'den yüksek son tesisi tanıtmak, yüksek son dantel alanının lider markası olmayı hedefliyoruz, misyon “Tüm çabalar hayatları daha çekici hale getirmek.

 

Cheerslife her zaman müşteri önceliğinin olduğu kavrama saygı duyar, kalite İlk olarak, sürekli hizmet sistemini geliştirmek ve için çok daha sıkı bir sistem kurmak kalite kontrol. birnd bu ünlü gelen iyi bir üne sahip moda Walt mart, H&M, Forever 21 gibi bir marka.

Teşekkürler ve Hoşgeldiniz için soruşturma.

 

 

Q2: teslim süresi ne kadardır?
A2: bizim dükkandan mal sipariş zaman, biz normalde adresinize teslim etmek 1-2 hafta sürer. Zaman aralığı olacak
Satıcı'nın gönderim yöntemlerinden hangisini seçtiğinize bağlıdır.


Q3: Do you provide samples? Q3: örnekleri sağlamak? Is it free or pay freight ? Ücretsiz mi yoksa navlun mu?
A3: Evet, biz bizim kalitesini test etmek size örnekleri sağlayacaktır.
If you can accept our samples. Eğer bizim örnekleri kabul edebilir. This is a free sample, but you have to pay the shipping fee. Bu ücretsiz bir örnek, ama nakliye ücreti ödemek zorunda.
However, we recommend that you buy some small yards first, as you will use it after checking. Ancak, kontrol ettikten sonra kullanacağınız için önce birkaç küçük metre almanızı öneririz. At the same time, we will also send you some small samples and send them to you along with your goods. Aynı zamanda, size bazı küçük örnekler göndereceğiz ve bunları mallarınızla birlikte size göndereceğiz.

Q4: ödeme nedir?
A4: Size iş yapmanın üç yolu sunacağız, sipariş verdiğinizde mevduat için% 30 T / T sunabilir, sevkıyattan önce% 70 T / T sunabilirsiniz. L / C 60 gün


Q5: pazar nedir?
A5: firmamız Amerika Birleşik Devletleri, japonya, rusya, fransa, güneydoğu Asya vb.


Q6: Ürün bir sorun var, satış sonrası için nasıl başvurulur?
A6: We will check whether the goods are up to standard before shipment, if there is a product that does not meet our company's standards, we will not deliver to our customers, if you really find the problem,Please take a photo and send it to us. A6: Malların sevkıyattan önce standarda kadar olup olmadığını kontrol edeceğiz, şirketimizin standartlarını karşılamayan bir ürün varsa, sorunu gerçekten bulursanız müşterilerimize teslim etmeyeceğiz, Lütfen bir fotoğraf çekin ve gönderin bize. we will check the system.If it is found to be our responsibility after checking, we will compensate you for the loss and the postage will be on our own. Sistemi kontrol edeceğiz.Kontrol ettikten sonra sorumluluğumuz olduğu tespit edilirse, kaybınızı telafi edeceğiz ve posta ücreti kendi başına olacak.
 

İletişim bilgileri
Micheal Shi

Telefon numarası : +8613632129767

Naber : +8613632120567