Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur
Yu

Telefon numarası : 86-13632120035

Naber : +8613632120035

Guangzhou Qiansili Textile Co., Ltd.

Şerefe, hayatına şerefe.

  • Guangzhou Qiansili Textile Co., Ltd.
  • Guangzhou Qiansili Textile Co., Ltd.
  • Guangzhou Qiansili Textile Co., Ltd.
  • Guangzhou Qiansili Textile Co., Ltd.
  • Guangzhou Qiansili Textile Co., Ltd.
  • Guangzhou Qiansili Textile Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar Cheerslife Group Ltd No. Çalışanları 100~200
Yıllık satış 700-800 Yıl kurulan 2004
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş
15 yıl boyunca dantel konusunda uzmanlaşmış, üretim, satış, teknik ve satış sonrası servis hizmetleri ile Cheerslife Group Ltd.

Yüksek kalitede ve makul fiyata nakışlı dantel tedarik ediyoruz.

Ve işimizi yürütmek için kalite kontrolünün birinci öncelik olduğunun farkına varın.

Müşterilerin çoğunluğu ürünlerimizden faydalanıyor.

Cheerslife dantel üreticisi yüksek kaliteli profesyonel teknisyenlere ve gelişmiş modern üretim ekipmanlarına sahiptir. Tüm ürünler uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünyadaki çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni topluyor. İyi donanımlı tesisleri ve üretimin her aşamasında mükemmel kalite kontrolü toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.

Biz esas olarak pamuklu dantel, gerilmiş dantel veya elastik dantel, suda çözünür nakış dantel, dantel süslemelerinin her türlü, dantel kumaş ve konfeksiyon aksesuarlarının her türlü üretimini yapmaktayız. . Biz esas olarak pamuklu dantel, gerilmiş dantel veya elastik dantel, suda çözünür nakış dantel, dantel süslemelerinin her türlü, dantel kumaş ve konfeksiyon aksesuarlarının her türlü üretimini yapmaktayız. .

Bir gereksiniminiz varsa, lütfen ürün sayfasının "Şimdi İletişim Kurun" düğmesine tıklayın veya doğrudan ürün üreticilerinin iletişimine başvurun. Profesyonel ekibimiz, talebinizi alırken 1 iş günü içinde size teklif gönderebilir.

Geçmiş
Cheerslife Grubu Guangzhou qiansili tekstil co., Ltd, 2004 yılında kurulmuş ve Panyu District, Guangzhou Çin bulunan profesyonel bir dantel üretimi. “QianSiLi”, ”Cheerslife” bizim markalarımızdır. Cheerslife Group, dantel, suda çözünür, nakış, yaka vb. Konusunda uzmanlaşmış, yurt içinde olduğu kadar yurtdışında da övgüyle övülen, modaya uygun ve rekabetçi ürünlere kendini adamış.

2007 yılında, Jiangsu eyaleti Changshu xinyu dantel mağazası kurmak, satış kanalını genişletmek.

2009 yılında, fabrika, Guangzhou, panyu bölgesi, Guangzhou'ya taşındı ve ismini Guangzhou qiansili textile co., Ltd. olarak değiştirdi.

2010 yılında yurt içi satış departmanı kuruluşu, satış ekibi kurdu.

2011 yılında kuzey denizinin üretim üssü kuruldu. Aynı yıl, şirket, Alibaba'nın bütünlüğünü ve uluslararası istasyon operasyonunu açtı ve e-ticaret alanına girdi.

2013 yılında, satış ekibi ali network ticaret odasının ilk yüz lig savaşlarına katıldı ve ekip tarafından test edildi.

2014 yılında, Cheerslife Group'un ZhongDa'da bir satış merkezi var, pazara daha da yaklaşıyor ve satış payını genişletiyor.

Mart 2015 Pakistan fuarına katıldı ve yurtdışına çıktı.

Bir panyu ağı ticaret odası üyesi ol

“Ulusal Proje 211” eğitim üssü olarak Jiangnan Üniversitesi tekstil ve konfeksiyon Enstitüsü, jiangnan üniversitesiyle ortak bir geliştirme merkezi kurdu ve Guangdong Kadınlar Politeknik Koleji'nin staj üssü oldu. Cheerslife Grubu, topluma yönelik yeteneklerin geliştirilmesine büyük katkı sağlar.

Mart 2016 Pakistan un ve aksesuarları fuarına katıldı.

Nisan tadilat fabrikası, ofis, yatakhane, tazelenmek.

Haziran ayında uluslararası satış ekibini kurdu.

Kasım ayında, yüzlerce turuncu yarışmaya katıldık ve iyi notlar aldık.

Mart 2017, Bangladeş dhaka konfeksiyon aksesuarları fuarına katıldı.

Nisan ayında, Vietnam konfeksiyon kumaş fuarına katıldı.

Ağustos ayında Bangladeş ve Kamboçya'daki sergilere katılın.

Devam et......

Hizmet
Kalite sistemi:


Cheerslife her zaman geleceği asla kısa vadeli kazanç için satmayacak bir anlayışa saygı gösterir ve çok katı bir kalite kontrolü oluşturur.

sistemi, tüm ürünler OKEO-TEX sertifikası gibi uluslararası testlerden geçmektedir.

Profesyonel bir süreçle ağır alıcılar için siparişleri işleme konusunda zengin deneyime sahibiz.

- Kararlı hammadde alımı

- Uygun sipariş takibi yönetimi

- Yüklenebilir teslim süresi ve sevkiyat kontrolü

- İzlenebilir kalite değerlendirmesi

- Esnek ödeme koşulları

- Olağanüstü satış sonrası servis

Kalite güvencesi:


Cheerslife, kaliteli ürün, kusursuz hizmet, doğru teslimat, tüm çalışanlarına özenle çalışarak, OKEO - TEX standartlarını, kalite yönetim normlarını, şirketin temelini oluşturan ürün kalitesini, sürekli iyileştirmeyi ve Aynı zamanda, ürünlerin kalitesinden daha fazla ve kaliteli hizmet, şirketin temelini oluşturan müşterilerden gelen güveni kazanır. Kalite politikasını yapabilmek için şirketteki her türlü personel tarafından anlaşılıp uygulanmaktadır. Bu nedenle, personelimiz profesyonelce eğitilmiş, kalite konusunda endişelenemezsiniz.

Ekipman ve Teknoloji:


Ekipmanların her bir bölümü, paket öncesi kaliteyi ve minimum hata oranını sağlamak için sıkı bir şekilde denetlenecektir. “Kullanıcının yatırımını ve verimliliğini tamamen koruyun, müşterinin ihtiyacını tamamen karşılayın ve yükünü azaltın” yönergelerini izleyin.

Müşteri Memnuniyeti Anketleri:


Şirketimiz müşteri geri bildirimlerine göre memnuniyet anketleri düzenleyecektir. Bu anket sırasında, müşteri her türlü kalite problemini ve görüşünü önerebilir, şirket mütevazı bir şekilde dinlenecek, müşteri problemine yönelik olarak anket çalışacak ve kayıt anketi yapıp, müşteriler için dikkatlice çözülecektir.

Satış Sonrası Servis:


Satış sonrası departman ilk kez müşteri ile temasa geçecek, müşterilerle problemler hakkında etkin bir şekilde iletişim kuracak. Kalite sorunu için, satış sonrası ekibi zaman içinde telefon veya ağ üzerinden uzak yollarla çözecektir. Sipariş problemi için satış sonrası ekibi mümkün olan en kısa sürede bilgileri kontrol edecek ve size tatmin edici bir çözüm sağlayacaktır.

Her şeyden önce müşteri memnuniyeti amacıyla

Ekibimiz
Cheerslife Group'un tüm personeli iyi eğitimli ve profesyonel çalışıyor. Toplu halde iyi şartlar altında olduğundan emin olmak için iyi takımlarımız var.

1. iyi satış ekibi

2. tasarım ekibi

3. Teknik ekip

4. Kalite kontrol ekibi

5. satış sonrası servis deam
Cheerslife mükemmel satış ekipleri, dünyanın her yerindeki müşterilere dantel tasarım, üretim, kalite, satış ve taşımacılığın tüm yönleriyle ilgilenerek en üst düzeyde profesyonel hizmet sunmaktadır.

Cheerslife Group, “ Önce Kalite, Hizmette İlk ve Uygun Fiyat, Kazan-Kazan modu , Ortak Geliştirme ” politikasına ve “daha ​​iyi ve daha iyi olmak için“ marka, kaliteli ve yüksek kaliteli marka oluşturma ”yönetim hedefine uymaya devam edecektir. birbirlerine daha parlak gelecekler.

Successful Case
Cheerslife Group, 15 yılı aşkın bir süredir dantel tarlasına yoğunlaşarak kendi tasarımı, üretimi ve satışı ile kurulmuştur. Cheerslife, geliştirme ve ekipman konusunda hiçbir çaba sarf etmedi ve Japonya ve İsviçre'den gelen yüksek kaliteli tesisi tanıtıyor; “Tüm çabalar hayatları daha cazip hale getirmek için bir misyon olarak üst düzey dantel alanının lider markası olmayı hedefliyor.

Cheerslife her zaman müşteri önceliği, önce kalite, hizmet sistemini sürekli geliştiren ve kalite kontrolü için çok daha katı bir sistem kuran kavramına saygı duymaktadır. Ve bu müşterilerden iyi bir üne kavuştu.

Müşteri işbirliği fotoğraf:

,

CheersLife Group Ltd, birçok uluslararası yüksek kaliteli ürün kalitesinin ve hizmetin keyfini çıkarabilmeleri için büyük uluslararası giysiler gibi üreticilere yüksek kaliteli kumaşlar sağlamak için birçok kez uluslararası sergiler gerçekleştirmiştir.

2017 Vietnam Sergisi

Sri Lanka Sergisi 2018

Bangladeş Fuarı, Eylül 2018

Mart 2019'da Sri Lanka La Sergisi

Teşekkür ederim ve soruşturma hoşgeldiniz.