Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur
Yu

Telefon numarası : 86-13632120035

Naber : +8613632120035

Üretim hattı
CheersLife Group Ltd, 15 yıldır LACE'yi üretip ihraç ediyor.

- Shoutou City'de bulunur

- Atölyede 53 çalışanı ve 5300 metrekare

- İsviçre'den 13 nakış işlemcisi için üretilmiş Saurer makineleri

CheersLife, profesyonel süreçleri olan ağır alıcılar için siparişleri işleme konusunda zengin deneyime sahiptir.

- Kararlı hammadde alımı

- Uygun sipariş takibi yönetimi

- Yüklenebilir teslim süresi ve sevkiyat kontrolü

- İzlenebilir kalite değerlendirmesi (OEKO-Tex 100 ve Bureau Veritas'a göre sıkı)

- Esnek ödeme koşulları

- Olağanüstü satış sonrası servis

OEM / ODM
Cheerslife, 2004 yılından beri OEM ve ODM dantel üreticisine üstün çözümler sunmaktadır. Kalite, teslimat ve müşteri hizmetleri desteği beklentilerinizi aşmaya çalışıyoruz. Bizi dantel için güvenilir bir tedarikçi olarak seçen müşterileriniz, H&M, Lindex ve FILA gibi önde gelen firmaların yüksek kalitede hizmet ve uygun fiyatlardan memnun kalacaklarını düşünüyor.

Hem Guangzhou merkez ofisi hem de Shantou ofisi tasarım departmanına sahiptir. Tasarımcıların parmakları, sektördeki son trendlerin ve gelişmelerin nabzını tutuyor. Şantiye tasarımcılarından başka, Cheerslife ayrıca dünya genelinde serbest çalışanlara danışır ve bu da tasarımları yalnızca sayı olarak değil, aynı zamanda tarzı da genişletir. Her yıl 800'den fazla yeni desen Cheerslife tarafından piyasaya sürüldü. Küresel pazarı tatmin etmek için, Cheerslife, klasik tarzdan modern efektlere, en yeni trendler ve teknolojilere kadar çeşitli desenleri kapsayan bir koleksiyona sahiptir.

Ar-Ge
Bağımsız Geliştirilmiş Tasarım


Cheerslife yaratılış ve yenilik üzerinde durur. Şirket, her yıl yaklaşık 800 bağımsız gelişmiş kalıp başlattı. Bu nedenle, her desen varlıktır. Ek olarak, kapsamlı araştırma ve geliştirmeyle Cheerslife, yarının trendlerini, renklerini ve her genişlikte ve türde gerçekten yenilikçi bağları yaratır. Sonsuz yaratıcılık bol stilleri içeren çeşitli gereksinimleri karşılayacak.